Get Adobe Flash player

Uwaga
  • Lack of access rights - File 'http:/blogiceo.nq.pl/blogiceonqplgim3kalisz/files/2014/12/biegi.png'
  • Lack of access rights - File 'http:/blogiceo.nq.pl/blogiceonqplgim3kalisz/files/2014/12/biegi.png'
  • Lack of access rights - File 'http:/encrypted-tbn3.gstatic.com/images'
  • Lack of access rights - File 'http:/encrypted-tbn3.gstatic.com/images'

AKTUALNOŚCI

Dziś nie lada gratka - Święto BABCI i DZIADKA,

więc wnukowie niosą w darze noworoczne kalendarze.

 Kochana Babciu! Kochany Dziadziu!

Niech w 2022 roku każdy dzień Wam

zdrowia i sił dodaje, trosk i zmartwień odejmuje,

a dni pełne radości i szczęścia 100 - krotnie mnoży…

                                             Wnuczki i Wnukowie – klasy II uczniowie

Galeria

W tym roku uczniowie klasy trzeciej przybliżyli nam tajemnicę Świąt Bożego Narodzenia. Pod opieką pani Marty Kłoś – Makosz przygotowali jasełka przedstawiające historię narodzin Jezusa Chrystusa. Młodzi artyści wystąpili w strojach przygotowanych przez rodziców. Na tle starannie wykonanej dekoracji zaprezentowali swoje zdolności aktorskie, wokalne i taneczne.

Czytaj więcej: "Wstańcie pasterze, Bóg się wam rodzi..."

Profilaktyka to proces wspomagania człowieka w radzeniu sobie z trudnościami zagrażającymi prawidłowemu rozwojowi i zdrowemu życiu, a także ograniczenie i likwidowanie czynników blokujących i zaburzających je. Działania profilaktyczno-wychowawcze w naszej szkole związane są m.in. z kształtowaniem właściwych i społecznie pożądanych postaw, ze wzmacnianiem poczucia przynależności do grupy.

Czytaj więcej: Bądź mądry – nie daj się nałogom

10 grudnia 2021 roku w Szkole Podstawowej w Aleksandrowie rozegrano gminny turniej Mini Siatkówki chłopców. Nasza drużyna w składzie: Czubaszek Bartosz, Domański Hubert, Fronc Roland, Kozarski Adrian, Ognik Hubert, Paszkowski Michał, Wędzony Dawid, Wierzchowski Rafał, Zborowski Radosław, opiekun Marek Zabłocki wywalczyła zaszczytne I miejsce i awansowała na zawody powiatowe.

Czytaj więcej: I miejsce siatkarzy z Aleksandrowa !!!

16 grudnia 2021 roku w Zespole Szkół w Zalesiu rozegrano gminne zawody w Mini Piłce Ręcznej chłopców. Nasza drużyna w składzie: Czubaszek Bartosz, Domański Hubert, Fronc Roland, Kozarski Adrian, Ognik Hubert, Paszkowski Michał, Wędzony Dawid, Wierzchowski Rafał, opiekun Marek Zabłocki wywalczyła zaszczytne I miejsce i awansowała na zawody powiatowe.

Czytaj więcej: Szczypiorniści na I miejscu !!!

Gdy w kalendarzu 6 grudnia, świąteczny nastrój wkrada się do szkoły na dobre. Tego dnia wszyscy oczekiwali przyjścia św. Mikołaja. W szkole zrobiło się kolorowo, a właściwie czerwono i bardzo radośnie. Wielu uczniów założyło biało-czerwone czapki i inne akcenty związane z mikołajkami. Wszyscy niecierpliwie oczekiwali przybycia gościa…

Czytaj więcej: W oczekiwaniu na Mikołaja

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3