Get Adobe Flash player

Uwaga
  • Lack of access rights - File 'http:/blogiceo.nq.pl/blogiceonqplgim3kalisz/files/2014/12/biegi.png'
  • Lack of access rights - File 'http:/blogiceo.nq.pl/blogiceonqplgim3kalisz/files/2014/12/biegi.png'
  • Lack of access rights - File 'http:/encrypted-tbn3.gstatic.com/images'
  • Lack of access rights - File 'http:/encrypted-tbn3.gstatic.com/images'

AKTUALNOŚCI

17 lutego 2024 roku rozegrano powiatowe zawody w mini koszykówce chłopców w kategorii ID. Areną tegorocznych rozgrywek była hala sportowa przy ZS w Staninie. Nasza drużyna w składzie: Krystian Bącik, Antoni Domański, Kornel Domański, Marcel Domański, Jan Filipczak, Mikołaj Karwowski, Paweł Łukasik, Maciej Oponowicz, Filip Paszkowski, Kacper Sujka, Wiktor Szymański,

Czytaj więcej: Aleksandrów ze złotem na powiecie !!! 

14 lutego 2024 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Łukowie rozegrane zostały powiatowe zawody piłki ręcznej chłopców w kategorii Igrzyska Dzieci. Drużyna szkolna w składzie: Krystian Bącik, Antoni Domański, Marcel Domański, Jan Filipczak, Mikołaj Karwowski, Paweł Łukasik, Maciej Oponowicz, Filip Paszkowski, Kacper Sujka, Wiktor Szymański, Dawid Wędzony, trener pan Marek Zabłocki wywalczyła wysokie II miejsce.

Czytaj więcej: Drugie miejsce w powiecie dla Aleksandrowa !!!

14 lutego w naszej szkole świętowaliśmy walentynki. Z tej okazji Samorząd Uczniowski uruchomił pocztę walentynkową, dzięki której można było sprawić miłą niespodziankę lubianej przez nas osobie lub tej, na widok której nasze serducho przyspiesza, a w brzuchu szaleją motylki.

Czytaj więcej: Walentynki 2024

W dniach 04 – 11.02.2024 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w obozie narciarskim współorganizowanym przez p. Marka Zabłockiego (UKS Alex) wraz z zaprzyjaźnionym Klubem Narciarskim Krynka. Obóz odbył się w Zakopanem -  stolicy sportów zimowych i najbardziej znanym kurorcie w polskich górach. Zakopane przywitało nas nie najlepszą pogodą, jednak mogliśmy w pełni korzystać z tego wszystkiego, co oferują nam góry.

Czytaj więcej: Obóz narciarski Zakopane 2024

Drodzy Rodzice!

Zapraszamy Państwa na zebranie, które odbędzie się w najbliższą środę, 14.02.2024 r., o godzinie: 16.00 - klasy I-IV,  o 17.00 - klasy V-VIII. 

Długoletnią tradycją naszej szkoły jest zabawa choinkowa, na którą przybywają licznie zarówno uczniowie, jak i ich rodzice i młodsze rodzeństwo. Nie inaczej było w tym roku. W sobotę, 27 stycznia, szkolne mury wypełniły dźwięki muzyki, a na korytarzach pojawiły się księżniczki, policjanci, żabki, lwy i różne inne tajemnicze postacie.Wszyscy wyśmienicie się bawili zwłaszcza, że po szaleństwach na parkiecie na uczniów czekały wyborne  smakołyki przygotowane przez niezawodnych rodziców.

Fotorelacja

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3