26 kwietnia 2024 roku w Gręzówce odbyły się gminne zawody czwórboju lekkoatletycznego. Jak co roku zawody cieszyły się ogromną popularnością. Sportowe emocje były ogromne, a walka o czołowe miejsca trwała do samego końca. Drużyna w składzie: Krystian Bącik, Jan Filipczak, Mikołaj Karwowski, Filip Paszkowski, Kacper Sujka, Wiktor Szymański, Dawid Wędzony, opiekun Marek Zabłocki awansowała do powiatu z I miejsca.

Zawodnicy z naszej szkoły zaprezentowali się bardzo dobrze i z dużą przewagą punktową pewnie wywalczyli awans na zawody powiatowe. Dodatkowy powód do zadowolenia wzbudza fakt, iż najlepszym zawodnikiem, który indywidualnie zgromadził największą liczbę punktów, okazał się Kacper Sujka. Wielkie gratulacje dla naszych zawodników. Trzymamy kciuki, życzymy poprawienia rekordów życiowych i powodzenia na zawodach powiatowych.

BRAWO! BRAWO! BRAWO!