23 kwietnia 2024 roku rozegrane zostały gminne zawody w piłce nożnej chłopców. Szkoła w Gołaszynie gościła drużyny z całej Gminy Łuków. Jak co roku do zawodów zgłasza się najwięcej drużyn, a emocje sportowe sięgają zenitu. Reprezentanci szkoły: Krystian Bącik, Antoni Domański, Mikołaj Karwowski, Maciej Oponowicz, Kacper Sujka, Wiktor Szymański, Wędzony Dawid, opiekun Ewa Kurowska wywalczyli zaszczytne I miejsce.

Zawodnicy włożyli dużo wysiłku i serca w grę, aby zająć miejsce na podium. Od początku turnieju drużyna reprezentowała bardzo wysoki poziom gry, wygrywając mecze pewnie, z dużą ilością strzelonych bramek. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za emocje, jakich nam dostarczyli,  oraz sportową postawę.

GRATULUJEMY WYNIKU !!! CZEKAMY NA KOLEJNE SUKCESY SPORTOWE !!!