Get Adobe Flash player

21 marca, jak co roku, obchodziliśmy w naszej szkole I Dzień Wiosny. Z tej okazji chętni uczniowie kl. VII i VIII prowadzili lekcje, a nieco później odbyły się międzyklasowe rozgrywki sportowe, na które wszyscy z niecierpliwością czekali. Reprezentanci klas mogli też wykazać się wiedzą z przyrody, biorąc udział w wiosennym quizie. Tak bawiły się klasy starsze. Z kolei najmłodsza część naszej szkolnej społeczności udała się w teren w poszukiwaniu pierwszych oznak wiosny. Dzieciom towarzyszyły własnoręcznie przygotowane marzanny, które na pewno przypomniały zapominalskim mieszkańcom Aleksandrowa, że właśnie rozpoczęła się kalendarzowa wiosna.

To kolejny kolorowy i wesoły dzień w naszym szkolnym kalendarzu. Nie zabrakło dobrych humorów, swobody i sportowej rywalizacji, choć niektórzy krnąbrni uczniowie tego dnia napisali niezapowiedzianą kartkówkę u pana Huberta.

Na koniec - hitowy tekst tego dnia:

Nauczyciel do ucznia biedzącego się nad przykładem:

- I co? Nie wiesz, jak to rozwiązać?

Po dłuższym milczeniu ucznia:

- Nie przejmuj się, ja też nie wiem ;)

Fotorelacja klasy starsze

Fotorelacja maluchy

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3