Get Adobe Flash player

13 marca 2024 roku w ZS w Staninie, rozegrane zostały powiatowe zawody koszykówki chłopców w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Drużyna szkolna w składzie: Ksawery Czeszejko, Bartosz Czubaszek, Hubert Domański, Roland Fronc, Krzysztof Jezierski, Hubert Ognik, Bartosz Oponowicz, Michał Paszkowski, Mikołaj Prusinowski,  Maurycy Wolny, trener M. Zabłocki (op. Ewa Kurowska) wywalczyła wysokie I miejsce i uzyskała awans na zawody rejonowe.

Zawodnicy wygrali mecz w grupie i awansowali do ścisłego finału rozgrywek. Z meczu na mecz grali luźniej, szybciej i pewniej. Nie obyło się jednak bez małych wpadek i zastojów w grze co mogło się źle skończyć dla drużyny. Zawodnicy jednak szybko wyciągnęli wnioski i w kolejnym meczu zagrali spokojniej i pewnie. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za emocje jakie nam dostarczyli i sportową postawę. Życzymy powodzenia na zawodach rejonowych.

 

BRAWO !!! BRAWO!!! BRAWO!!!                                                                                 

GRATULUJEMY WYNIKU !!! POWODZENIA NA REJONIE !!!

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3