Get Adobe Flash player

29 lutego 2024 roku rozegrano gminne zawody w koszykówce chłopców w kategorii IMS. Areną tegorocznych rozgrywek była hala sportowa przy ZS w Zalesiu. Nasza drużyna w składzie (Ksawery Czeszejko, Bartosz Czubaszek, Hubert Domański, Roland Fronc, Jezierski Krzysztof, Hubert Ognik, Bartosz Oponowicz, Michał Paszkowski, Mikołaj Prusinowski, Rafał Wierzchowski, Maurycy Wolny, op. Marek Zabłocki) wywalczyła zaszczytne I miejsce i tym samym uzyskałaawans na zawody powiatowe. Zawodnicy pewnie wygrywali mecze w swojej grupie i awansowali do ścisłego finału rozgrywek. Z meczu na mecz grali luźniej, szybciej i pewniej. Dobre rozegrania akcji, podania i zbiórki z tablicy były naszym atutem przez całe rozgrywki. Zawodnicy włożyli dużo wysiłku i serca w grę, aby zająć miejsce na najwyższym stopniu podium. Udowodnili tym samym iż po raz drugi z rządu, są najlepszą drużyną w gminie i w pełni zasługują na reprezentowanie Gminy Łuków na zawodach powiatowych. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za emocje jakie nam dostarczyli i sportową postawę. Życzymy powodzenia na zawodach powiatowych.

BRAWO !!! BRAWO!!! BRAWO!!!                                                                                     GRATULUJEMY WYNIKU !!! POWODZENIA NA POWIECIE !!!

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3