2 grudnia 2023 roku w Zespole Szkół nr 1 w Łukowie rozegrano gminne zawody w Piłce Ręcznej chłopców. Nasza drużyna w składzie: Ksawery Czeszejko, Hubert Domański, Roland Fronc, Krzysztof Jezierski, Hubert Ognik, Bartosz Oponowicz, Michał Paszkowski, Mikołaj Prusinowski, Maurycy Wolny, op. Marek Zabłocki wywalczyła zaszczytne I miejsce i uzyskała awans na zawody powiatowe. Zawodnicy prezentowali bardzo dobry poziom gry i pewnie sięgnęli po pierwsze miejsce w turnieju. Dobre i szybkie akcje oraz pewna obrona były naszym atutem i zapewniły drużynie zwycięstwo. Naszym zawodnikom należą się słowa uznania i wielkie brawa za uzyskany wynik.

GRATULUJEMY UZYSKANEGO WYNIKU !!!   BRAWO! BRAWO! BRAWO!                                  Zawodnikom i trenerowi życzymy powodzenia podczas zawodów powiatowych!!!

Trzymamy kciuki !!!