30 listopada 2023 roku w Zespole Szkół w Zalesiu rozegrano gminne zawody w Mini Piłce Ręcznej chłopców. Nasza drużyna w składzie: Krystian Bącik, Antoni Domański, Kornel Domański,   Marcel Domański, Mikołaj Karwowski, Paweł Łukasik, Filip Paszkowski, Kacper Sujka, Wiktor Szymański, Wędzony Dawid, opiekun Marek Zabłocki - wywalczyła zaszczytne I miejsce. Po bardzo dobrych i pewnie wygranych meczach w fazie grupowej, byliśmy dobrej myśli co do kolejności miejsc zawodów. Nasi zawodnicy pewnie wyszli do rywalizacji fazy pucharowej, wygrywając swoje mecze. Zawodnicy stanęli na wysokości zadania i w każdym meczu pokazali pełnię swoich umiejętności. Bardzo pewnie i z dużą przewagą wywalczyli miejsce na podium. Dzięki wygranej w turnieju uzyskali awans na zawodu powiatowe. Zawodnikom należą się słowa uznania i wielkie brawa za uzyskany wynik.

GRATULUJEMY UZYSKANEGO WYNIKU !!!

Życzymy sukcesu na zawodach powiatowych !!!