Get Adobe Flash player

Kolejnym wspaniałym występem mogą pochwalić się lekkoatleci z Aleksandrowa. 24 października 2023 roku w Tomaszowie Lubelskim rozegrane zostały Mistrzostwa Wojewódzkie w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Tomaszów Lubelski przywitał wszystkich zawodników wspaniałą słoneczną pogodą oraz malowniczą, lecz wymagającą 1200-metrową trasą. To właśnie na tej trasie nasi zawodnicy stoczyli zaciekłą walkę, z której wyszli zwycięsko. Po bardzo ciężkich i wymagających biegach wywalczyli III miejsce w województwie. Zawodnicy dali z siebie wszystko, co najlepsze, pokazali wolę walki i wielki charakter sportowy. Podopieczni pana Marka Zabłockiego po raz kolejny zapisali się wielkimi literami na kartach sportowej historii SP w Aleksandrowie. Medal, który zdobyli, jest pierwszym medalem zdobytym na szczeblu województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych w historii SP w Aleksandrowie. Ogromne słowa uznania dla wszystkich zawodników. Gratulujemy sukcesu !!!