2 czerwca 2023 r. nasza szkoła wzięła udział w Turnieju Piłki Nożnej Chłopców pod patronatem Starosty Łukowskiego. Turniej cieszy się wielkim zainteresowaniem i wiele ekip zgłasza swoje chęci wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu. Zawody rozegrano systemem pucharowym. Mecze w grupie wyłoniły finalistów i półfinalistów turnieju. Naszym chłopcom zabrakło trochę szczęścia w meczu o wyjście z grupy, który zremisowaliśmy 0:0, i to zamknęło nam drogę w walce o medale. Zawodnicy Bartosz Czubaszek Bartosz, Hubert Domański, Roland Fronc,Paweł Hut, Hubert Ognik, Michał Paszkowski i Rafał Wierzchowski włożyli jednak dużo wysiłku i serca w grę. Bardzo dobrze na bramce spisywał się Rafał Wierzchowski, puszczając tyko dwie bramki we wszystkich meczach. Natomiast nasz napastnik -  Michał Paszkowski - został wybrany „królem strzelców” turnieju, strzelając przeciwnikom 13 goli. Udowodnił tym samym, że po przerwie spowodowanej kontuzjami wraca powoli do pełni sił i dobrej formy. Wszystkim zawodnikom należą się słowa podziękowania za emocje, jakich nam dostarczyli i sportową postawę.

BRAWO, CHŁOPAKI !!!