Get Adobe Flash player

15 maja 2023 r. rozegrano gminny turniej Siatkówki Plażowej Dziewcząt i Chłopców w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Nasza drużyna w składzie: Ognik Hubert, Paszkowski Michał, Wierzchowski Rafał, opiekun Marek Zabłocki wywalczyła zaszczytne I miejsce i uzyskała awans na zawody powiatowe. Choć pogoda nie dopisała, chłopcy prezentowali bardzo dobry poziom gry, zwyciężając swoje mecze i nie pozostawiając złudzeń co do tego, która z drużyn w tym roku jest najlepsza.

Naszym zawodnikom należą się wielkie słowa uznania za włożony wysiłek i sportową postawę podczas zawodów.

 

GRATULUJEMY UZYSKANEGO WYNIKU !!!

BRAWO! BRAWO! BRAWO!                                                                          

Powodzenia na powiecie !!! Dajcie z siebie wszystko !!!

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3