Get Adobe Flash player

13 maja 2023 r. w Łukowie rozegrano Finał Powiatu Łukowskiego w Koszykówce 3x3 Dziewcząt i Chłopców w kategorii IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ. Zawody odbyły się na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Łukowie. Jest to dyscyplina wprowadzona od niedawna do kalendarza sportowego SZS. Chłopcy swoje mecze zagrali systemem ,,pucharowym”. Nasza szkoła po raz drugi wzięła udział w tej dyscyplinie i tym razem odnieśliśmy sukces. Bardzo dobra gra i zaangażowanie drużyny złożyły się na wspaniały wynik. Domański Hubert, Ognik Hubert, Paszkowski Michał, Wierzchowski Rafał, op. Marek Zabłocki wywalczyli zaszczytne I miejsce w powiecie, uzyskując tym samym awans na zawody rejonowe.

Wielkie gratulacje dla naszych koszykarzy!!! Życzymy powodzenia na rejonie!!!

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3