Get Adobe Flash player

Cóż to była za sobota!!! 11 marca 2023 w Łukowie rozegrane zostały zawody powiatowe w koszykówce chłopców w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy 7-8) oraz Igrzyska Dzieci (klasy 4-6). Z racji tego, iż nasze drużyny wcześniej wywalczyły awanse, braliśmy udział w zawodach w dwóch kategoriach. Starsi chłopcy swoje zmagania toczyli na hali sportowej I LO w Łukowie, młodsi zawodnicy rywalizowali na obiektach SP nr 2 w Łukowie. Możemy być dumni z naszych zawodników i uzyskanych wyników, a  ten dzień zapewne na długo zapisze się na kartach historii naszej szkoły. To wszystko za sprawą zdobycia dwóch medali w jednym dniu. Nasza drużyna z klas starszych w składzie: Czubaszek Bartosz, Domański Hubert, Fronc Roland, Hut Paweł, Ognik Hubert, Panasz Marcin, Paszkowski Michał, Wierzchowski Rafał, trener Marek Zabłocki wywalczyła wysokie II miejsce.

Młodsi zawodnicy (Bącik Krystian, Czeszejko Ksawery, Domański Marcel, Jezierski Krzysztof, Karwowski Mikołaj, Oponowicz Bartosz, Paszkowski Filip, Prusinowski Mikołaj, Sujka Kacper, Szymański Wiktor, Wędzony Dawid, Wolny Maurycy, trener Marek Zabłocki) uplasowali się na zaszczytnym III miejscu w turnieju. Miejsca zajęliśmy fajne, ale mały niedosyt pozostał. Młodszych zawodników stać było na uzyskanie lepszego wyniku. Pomimo małego potknięcia udało się nam wywalczyć miejsce na podium.

Zawodnicy włożyli dużo wysiłku i serca w grę. Dziękujemy im za emocje, których nam dostarczyli i sportową postawę.

GRATULUJEMY WYNIKU !!! BRAWO !!! BRAWO !!! BRAWO !!!

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3