Get Adobe Flash player

9 marca 2023 roku rozegrano gminne zawody w mini koszykówce chłopców w kategorii ID. Areną tegorocznych rozgrywek była hala sportowa przy ZS w Gręzówce. Nasza drużyna w składzie: Bącik Krystian, Czeszejko Ksawery, Domański Marcel, Jezierski Krzysztof, Karwowski Mikołaj, Paszkowski Filip, Prusinowski Mikołaj, Sujka Kacper, Szymański Wiktor, Wędzony Dawid, Wolny Maurycy, trener Marek Zabłocki  wywalczyła zaszczytne I miejsce i tym samym uzyskała awans na zawody powiatowe.

Nasi zawodnicy pewnie wygrywali mecze w swojej grupie i awansowali do ścisłego finału rozgrywek. Z meczu na mecz grali luźniej, szybciej i pewniej. Dobre rozegrania akcji, podania i zbiórki z tablicy były naszym atutem przez całe rozgrywki. Zawodnicy włożyli dużo wysiłku i serca w grę, aby zająć miejsce na najwyższym stopniu podium.Wszystkim zawodnikom dziękujemy za emocje, jakie nam dostarczyli i sportową postawę.

 

GRATULUJEMY WYNIKU !!! POWODZENIA NA POWIECIE !!!

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3