Get Adobe Flash player

Obozy sportowe współorganizowane przez p. Marka Zabłockiego (UKS Alex) mają w naszej szkole wieloletnią tradycję. A ponieważ dobre zwyczaje należy kontynuować, więc i w tym roku grupa naszych uczniów pod opieką p. Doroty Celińskiej udała się do Zakopanego wraz z zaprzyjaźnionym Klubem Narciarskim Krynka.

Obozowi weterani szlifowali swoje umiejętności, z kolei „świeżynki” stawiały na nartach pierwsze kroki. I właśnie z tych osób jesteśmy najbardziej dumni, bo wszyscy wykazali się niezwykłą determinacją. Pokazali siłę charakteru, bo tego właśnie ten obóz uczył i wymagał – od wszystkich… bez wyjątku.

Spędziliśmy niezapomniane chwile w Zakopanem, które powitało nas czarodziejską, zimową aurą oraz świetlnymi iluminacjami. Bąbelkowaliśmy w Termach Chochołowskich oraz Parku Wodnym w Zakopanem, dreptaliśmy malowniczym szlakiem do Doliny Olczyskiej. Rywalizowaliśmy i rozwijaliśmy swoją sprawność fizyczną w sali Centralnego Ośrodka Sportu w stolicy Tatr. Wieczorami słuchaliśmy profesjonalnego instruktażu, który prowadził p. Wojciech Sobolewski. Poznawaliśmy nie tylko nowych kolegów i koleżanki, ale także siebie nawzajem w zupełnie innych warunkach niż szkoła. Uczyliśmy się porządku i samodzielności, a nawet… parzenia herbaty! Nie było czasu na nudę… ani na odpoczynek ;) Wróciliśmy pozytywnie wzmocnieni, bogatsi o ważne doświadczenia m.in. wzajemnej pomocy, szacunku, wdzięczności dla tych, dzięki którym się tu znaleźliśmy. A przede wszystkim wszyscy połknęliśmy narciarskiego bakcyla. BRAWO MY!!!

Fotorelacja

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3