Get Adobe Flash player

10 stycznia 2023 roku rozegrano gminne zawody w koszykówce chłopców w kategorii IMS. Areną tegorocznych rozgrywek była hala sportowa przy ZS w Zalesiu. Nasza drużyna w dość okrojonym składzie: Hubert Domański, Roland Fronc, Paweł Hut, Hubert Ognik, Marcin Panasz, Rafał Wierzchowski, trener Marek Zabłocki wywalczyła zaszczytne I miejsce i tym samym uzyskała awans na zawody powiatowe. Nasi zawodnicy pewnie wygrywali mecze w swojej grupie i awansowali do ścisłego finału rozgrywek. Włożyli dużo wysiłku i serca w grę, aby zająć miejsce na najwyższym stopniu podium. Dobre rozegrania akcji, pewne podania i zbiórki z tablicy były naszym atutem przez całe rozgrywki. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za emocje jakie nam dostarczyli i sportową postawę.

GRATULUJEMY WYNIKU !!! POWODZENIA NA POWIECIE !!!

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3