Get Adobe Flash player

Okres przed Świętami Bożego Narodzenia był świetną okazją do kultywowania wielu tradycji.
Klasa II wraz z wychowawczynią wzięła udział w warsztatach piernikowych, na które zabrali nas Rodzice do  "Zielonego Gaju" w Łukowie.
Było wiele radości, kiedy Pan Kamil zaprosił nas do wyrabiania i wykrawania pierników w różnych kształtach. Podczas pieczenia zjedliśmy smaczny rosół i pizzę oraz korzystaliśmy do woli z atrakcji sali zabaw. Odwiedził nas również Św. Mikołaj i obdarował słodyczami. Następnie zabraliśmy się do dekorowania pierniczków. Wszystkie były piękne, ale nagrodę "Rodzinnej pizzy" zdobyli Olek, Kuba i Zbyszek. Nikogo nie trzeba przekonywać, że nasze ciasteczka były smaczne, bo chłopaki zjedli swoje na miejscu.
Dziękujemy Panu Kamilowi i miłej obsłudze za wesoło i pracowicie spędzone popołudnie oraz naszym, jak zwykle niezawodnym Rodzicom.

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3