Get Adobe Flash player

„Dobre uczynki są jak gwiazdy. Pojedynczo znaczą niewiele, razem są w stanie rozświetlić całe niebo.”
Takie przesłanie towarzyszyło nam podczas Adentowego Dnia Dobrych Uczynków, który w naszej szkole odbył się 20 grudnia br.
Celem tej akcji było przypomnienie i uświadomienie wszystkim uczniom, jak niewiele trzeba, by pomagać innym i ich uszczęśliwić. Przez cały dzień uczniowie ze wszystkich klas  losowali ze Słoików Dobrych Uczynków wyjątkowy dobry uczynek do wykonania. Ten drobny los: "porozmawiaj z kimś, kto tego potrzebuje", "zrób coś miłego dla kolegi/koleżanki z ławki" czy "wyręcz rodzica w jakimś obowiązku" to wspaniały moment, by przypomnieć i zachęcić uczniów do pomagania sobie nawzajem i robienia miłych rzeczy dla innych.
Pamiętajmy, że lepszy jeden dobry uczynek od tysiąca uroczyście wygłaszanych obietnic.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły za zaangażowanie i uczestnictwo w tym dniu, a uczennicom z Samorządu Uczniowskiego za prace, którą uświetniły Adwentowy Dzień Dobrych Uczynków.

Fotorelacja

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3