Get Adobe Flash player

15 grudnia 2022 roku w Zespole Szkół w Zalesiu rozegrano gminne zawody w Mini Piłce Ręcznej chłopców. Nasza drużyna w składzie: Bącik Krystian, Czeszejko Ksawery, Domański Marcel, Jezierski Krzysztof, Karwowski Mikołaj, Oponowicz Bartosz, Prusinowski Mikołaj, Wędzony Dawid, Wolny Maurycy, opiekun Marek Zabłocki wywalczyła zaszczytne III miejsce. Po bardzo dobrych meczach w fazie grupowej, z wielkim optymizmem patrzyliśmy na mecze fazy pucharowej. Naszym zawodnikom przydarzył się jednak jeden mecz słabszy, w którym nie zaprezentowali w pełni swoich umiejętności, co wykluczyło ich z walki o pierwsze miejsce. Po nieudanym meczu potrafili jednak stanąć na wysokości zadania i w kolejnym meczu pokazali pełnię swoich umiejętności. Bardzo pewnie i z duża przewagą wywalczyli miejsce na podium. Zawodnikom należą się słowa uznania i wielkie brawa za uzyskany wynik.

GRATULUJEMY UZYSKANEGO WYNIKU !!!  

BRAWO! BRAWO! BRAWO!    

                                                                        

 

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3