Get Adobe Flash player

W uroczystość świętego Mikołaja biskupa, którą obchodzimy 6 grudnia, uczniowie naszej szkoły postanowili wejść w rolę świętego biskupa i pomóc potrzebującym. Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu z klasy 6 zorganizowali akcję zbiórki pieniędzy dla Michasia Lisiewskiego. Chłopiec potrzebuje sporej sumy pieniędzy na operację, która pozwoli mu w przyszłości normalnie funkcjonować. Wolontariusze  przygotowali sprzedaż popcornu, z której dochód przekazali na operację chorego Michasia. Uczniowie naszej szkoły bardzo zaangażowali się w zbiórkę, cała akcja została wspaniale przeprowadzona, popcorn smakował, a organizatorzy pokazali wszystkim, w jaki sposób można pomóc, nie tylko materialnie, ale również jak swoim działaniem można nauczyć innych empatii, życzliwości, współdziałania, dzielenia się oraz bezinteresownej pomocy, otrzymując w zamian uśmiech dziecka. Za udział oraz przygotowanie wszystkim serdecznie dziękujemy.

Fotorelacja

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3