Get Adobe Flash player

Przypadające 30 listopada imieniny Andrzeja (tzw. andrzejki) to impreza, która na stałe wpisała się w kalendarz uroczystości szkolnych.  Dyskoteka  była okazją nie tylko do świetnej zabawy oraz integracji szkolnej społeczności, ale przede wszystkim do poznania obrzędów ludowych związanych z tym wyjątkowym dniem. W salonie wróżb cyganki wróżyły z kości, kart i zapałek. Można było poznać imię przyszłego męża lub żony, a także poznać swoją przyszłość, interpretując kształty powstałe z lanego wosku. Można było dowiedzieć się, kim zostanie się w przyszłości, a wszystko oczywiście z przymrużeniem oka. Przebrania uczestników oraz dekoracje salonu wróżb tworzyły klimat tajemniczości i magii wieczoru. Po wyczerpujących tańcach na parkiecie uczestnicy imprezy mogli posilić się przekąskami i napojami oferowanymi przez sklepik prowadzony przez Samorząd Szkolny. Zabawę uświetniły przeboje disco polo oraz utwory współczesnej muzyki pop.

Fotorelacja

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3