29 kwietnia w Gręzówce odbyły się gminne zawody czwórboju lekkoatletycznego. Jak co roku zawody cieszyły się ogromną popularnością. Sportowe emocje były ogromne, a walka o czołowe miejsca trwała do samego końca. Zawodnicy z naszej szkoły zaprezentowali się bardzo dobrze i wywalczyli dwa awanse na zawody powiatowe. Chłopcy w składzie: Domański Hubert, Filipczak Jan, Ognik Hubert, Sujka Kacper, Wędzony Dawid, Wierzchowski Rafał, Zborowski Radosław awansowali do powiatu z I miejsca, natomiast nasza drużyna żeńska - Burzyńska Oliwia, Konieczna Julia, Pawlak Emilia, Szymańska Izabela, Wróbel Olga -  awansowała z miejsca II.

Wielkie gratulacje dla naszych zawodników i zawodniczek. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych.

BRAWO! BRAWO! BRAWO!

Fotorelacja z wydarzenia