Get Adobe Flash player

W tym roku uczniowie klasy trzeciej przybliżyli nam tajemnicę Świąt Bożego Narodzenia. Pod opieką pani Marty Kłoś – Makosz przygotowali jasełka przedstawiające historię narodzin Jezusa Chrystusa. Młodzi artyści wystąpili w strojach przygotowanych przez rodziców. Na tle starannie wykonanej dekoracji zaprezentowali swoje zdolności aktorskie, wokalne i taneczne. W świątecznej atmosferze przy akompaniamencie pana Jarosława Stefaniaka wspólnie ze zgromadzoną społecznością szkolną zaśpiewali kolędy i pastorałki. Nie zabrakło oczywiście życzeń, miłych słów i prezentów.

Serdecznie dziękuję za włączenie się w uświetnienie tej uroczystości wszystkim członkom samorządu uczniowskiego oraz ich opiekunom. Jeszcze raz życzę wszystkim zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Fotorelacja z wydarzenia

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3