16 grudnia 2021 roku w Zespole Szkół w Zalesiu rozegrano gminne zawody w Mini Piłce Ręcznej chłopców. Nasza drużyna w składzie: Czubaszek Bartosz, Domański Hubert, Fronc Roland, Kozarski Adrian, Ognik Hubert, Paszkowski Michał, Wędzony Dawid, Wierzchowski Rafał, opiekun Marek Zabłocki wywalczyła zaszczytne I miejsce i awansowała na zawody powiatowe.

Zawodnicy prezentowali bardzo dobry poziom gry i pewnie sięgnęli po pierwsze miejsce w turnieju. Naszym zawodnikom należą się słowa uznania i wielkie brawa za uzyskany wynik.

GRATULUJEMY !!!   BRAWO! BRAWO! BRAWO!                                                                          Zawodnikom i trenerowi życzymy powodzenia podczas zawodów powiatowych. Trzymamy kciuki !!!