Get Adobe Flash player

10 grudnia 2021 roku w Szkole Podstawowej w Aleksandrowie rozegrano gminny turniej Mini Siatkówki chłopców. Nasza drużyna w składzie: Czubaszek Bartosz, Domański Hubert, Fronc Roland, Kozarski Adrian, Ognik Hubert, Paszkowski Michał, Wędzony Dawid, Wierzchowski Rafał, Zborowski Radosław, opiekun Marek Zabłocki wywalczyła zaszczytne I miejsce i awansowała na zawody powiatowe. Chłopcy prezentowali bardzo dobry poziom gry, zwyciężając pewnie swoje mecze i nie pozostawiając złudzeń co do tego, która z drużyn w tym roku jest najlepsza.

Naszym zawodnikom należą się słowa wielkiego uznania za wysiłek włożony w przygotowanie i sportową postawę podczas zawodów.

GRATULUJEMY UZYSKANEGO WYNIKU !!! BRAWO! BRAWO! BRAWO!                                                                          

Zawodnikom i trenerowi życzymy powodzenia podczas zawodów powiatowych.

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3