Get Adobe Flash player

Gdy w kalendarzu 6 grudnia, świąteczny nastrój wkrada się do szkoły na dobre. Tego dnia wszyscy oczekiwali przyjścia św. Mikołaja. W szkole zrobiło się kolorowo, a właściwie czerwono i bardzo radośnie. Wielu uczniów założyło biało-czerwone czapki i inne akcenty związane z mikołajkami. Wszyscy niecierpliwie oczekiwali przybycia gościa…

I zjawił się On – cały w czerwieni - z panią Mikołajową, która w tym dniu towarzyszyła św. Mikołajowi podczas rozdawania prezentów. W pierwszej kolejności Gość odwiedził klasę I. Został tam powitany piosenką, a w podziękowaniu za prezenty dzieci recytowały wierszyki. Następnie udał się do klasy II, gdzie również wysłuchał pięknego śpiewu dzieci i recytacji. Ale wszystko co dobre, szybko się kończy. Święty Mikołaj wyruszył w dalszą drogę, bo któż by tego dnia nie chciał dostać prezentu. Drogi Święty… dziękujemy i zapraszamy za rok.

Podziękowania dla Samorządu Uczniowskiego i opiekuna - p. Eweliny Szaniawskiej - za pomoc w organizacji tego wyjątkowego dnia.

Fotorelacja z wydarzenia

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3