Get Adobe Flash player

25 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny „Mój przyjaciel – miś pluszowy ”, skierowany do uczniów klas I-III. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej postać misia. Dzieci mogły wybrać dowolną technikę plastyczną.

Celem konkursu było inspirowanie do aktywności twórczej, promowanie talentów plastycznych oraz rozwijanie motoryki małej. Uczniowie wykonali wiele przepięknych prac, więc komisja konkursowa w składzie: p. Anna Kurowska, p. Ewa Kurowska oraz p. Marta Kłoś-Makosz miała niełatwe zadanie.

 

Oto zwycięzcy konkursu:

I miejsce - Kornel Domański, kl. II

II miejsce - Natalia Wróbel, kl. III

III miejsce – Aleksandra Piotrowska, kl. I

Wszystkim uczniom składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za udział w konkursie.
Gratulujemy pomysłowości!

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3