Get Adobe Flash player

W dniach 16-17 października 2021 roku w Świdniku odbył się Puchar Polski w "Pointfighting Grand Prix".

W turnieju bardzo dobrze wypadli podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego reprezentujący KSW Łuków, którzy zdobyli aż 13 medali.

Wśród nich byli nasi uczniowie - zawodnicy szkolnej sekcji kickboxingu. Wypadli znakomicie: złote medale wywalczyli Aleksandra Karwowska i Maciej Oponowicz, a brązowe - Mikołaj Domański, Alex Siekierzyński, Antoni Domański, Róża Zaniewicz, Dominika Skomorowska, Jakub Oponowicz i Kornel Domański. Bez medali ale z cennym doświadczeniem wrócili Marcel Domański i Jan Filipczak.

W dniach 16-17 października 2021 roku w Świdniku odbył się Puchar Polski w kickboxingu „Pointfighting Grand Prix”. W turnieju bardzo dobrze wypadli podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego reprezentujący KSW Łuków, którzy zdobyli aż 13 medali.

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3