Get Adobe Flash player

14 października cała nasza społeczność szkolna zgromadziła się na uroczystej akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Szczególnie miło było nam gościć nauczycieli emerytów, którzy świętowali ten dzień razem z obecnymi pracownikami Szkoły Podstawowej w Aleksandrowie.

Jak co roku były wiersze i piosenki, życzenia i ciepłe słowa skierowane pod adresem nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi. Najbardziej zasłużeni otrzymali nagrody z rąk Dyrektora naszej szkoły. Po części artystycznej Rada Rodziców zorganizowała słodki poczęstunek dla wszystkich pracowników. Te miłe okoliczności sprawiły, że poczuliśmy się w tym dniu wyjątkowo.

Nie zabrakło także refleksji sprowokowanej hasłem przewodnim uroczystości. Niech przypomina ono nam, nauczycielom, o misji naszego zawodu, a wszystkim innym o szacunku, który mu się należy.

W części artystycznej przygotowanej przeze mnie wystąpili uczniowie kl. 5, 6 i 7, za co im serdecznie dziękuję. Za oprawę muzyczną odpowiadał p. Jarosław Stefaniak.

Fotorelacja z wydarzenia

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3