Get Adobe Flash player

Szkoła powinna nie tylko uczyć, ale także rozwijać zainteresowania uczniów. Właśnie dlatego 7.10.2021 r. młodzież z  kl. 7 i 8 w towarzystwie p. D. Celińskiej oraz p. M. Borkowskiego wybrała się do Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego w Siedlcach na przedstawienie teatralne pt. "Mały Książę". Wspólnie obejrzeliśmy ponadczasową opowieść o małym chłopcu, który musiał odbyć bardzo długą podróż, aby poznać wartość przyjaźni i miłości. Spektakl w reż. Waldemara Koperkiewicza został wzbogacony ciekawymi wizualizacjami i piosenkami, które pobudziły wyobraźnię widzów. Każdy mógł znaleźć w nim coś dla siebie - nawet wielbiciele mody, hip-hopu czy disco polo ;)

Żeby podtrzymać dobry nastrój, po przedstawieniu udaliśmy się do Mc Donalda. I chyba się to udało, ponieważ w czasie drogi powrotnej  nasi fantastyczni uczniowie pełną piersią śpiewali swoje ulubione hiphopowe numery. Chwilo, trwaj! 

Fotorelacja z wydarzenia

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3