Get Adobe Flash player

17 września 2021 roku uczniowie klas I-III pod opieką p. Renaty Zabłockiej, p. Marty Kłoś –Makosz, p. Edyty Bekulard oraz p. Iwony Kułak uczestniczyli w wycieczce do bajkowej krainy o nazwie ,,Magiczne Ogrody" w Trzciankach w pobliżu Janowca nad Wisłą.

Dzieci wkroczyły w baśniowy świat przygód i fantazji, w którym mieszkały tajemnicze istoty: ziemne skrzaty Bulwiaki, Smoki, Kwiatowe Wróżki, psotliwe Mordole i dzielne Krasnoludy. Każda kraina była sensorycznym polem doświadczeń, stymulującym  wyobraźnię, kreatywność oraz koordynację i sprawność ruchową dzieci. Największą atrakcją były: przejazd kolejką w Kwiatowej Dolinie, wizyta w krainie Wróżek Smużek, przeprawa po wiszących mostac, pasowanie na wojownika w Krasnoludzkim Grodzie, zabawy w krainie Bulwiaków, na Robankowej Łące i Marchewkowym Polu. Dużo emocji wzbudziła wśród uczestników magicznej wyprawy wizyta w Mroczysku, gdzie zamieszkał smok Arak oraz inne przerażające straszydła i potwory. Po ekscytującej zabawie dzieci z apetytem zjadły obiad, a następnie wraz z opiekunami wyruszyli do baśniowego sklepiku, aby zakupić pamiątki. Zmęczeni, ale szczęśliwi i pełni pozytywnych wrażeń bezpiecznie powróciliśmy do szkoły, gdzie czekali stęsknieni rodzice.

Wycieczka do Magicznych Ogrodów okazała się  wspaniałą przygodą i na długo zostanie w pamięci najmłodszych uczniów naszej szkoły.

Fotorelacja z wydarzenia

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3