Get Adobe Flash player

Tradycją naszej szkoły jest działalność Samorządu Uczniowskiego. Jego Zarząd, jako jedyny przedstawiciel wykonawczy, wybierany jest  przez wszystkich uczniów szkoły w wyborach bezpośrednich we wrześniu. Jest to dzień, w którym społeczność uczniowska ma okazję wypowiedzieć się w ważnej dla niej sprawie i oddać swój głos na wybranego kandydata.

13 września 2021r. odbyły się tajne, demokratyczne wybory Zarządu Samorządu Uczniowskiego, poprzedzone kampanią wyborczą. Zgłosiło się 3 kandydatów. Zwyciężyli uczniowie, którzy otrzymali największą liczbę głosów.

W roku szkolnym 2021/2022 Zarząd Samorządu Uczniowskiego tworzą:

Przewodnicząca – Maja Fijołek – kl. VIII

Wiceprzewodniczący – Magdalena Pawlak - kl. VII

                                     – Jan Borkowski – kl. VIII

Opiekunami Samorządu Uczniowskiego zostały panie: Ewelina Szaniawska oraz Małgorzata Wereszczyńska.

Nowo wybranemu Zarządowi Samorządu Uczniowskiego serdecznie gratulujemy i życzymy wielu ciekawych pomysłów, trafnych decyzji oraz ogromnej satysfakcji z wykonywanej pracy.

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3