Get Adobe Flash player

W sobotę, 4 września, już po raz 9. odbyła się ogólnopolska akcja Narodowego Czytania, którą zainicjował  Prezydent RP - Andrzej Duda. Przystąpiła do niej także nasza szkoła. W poniedziałek, 6 września, na sali gimnastycznej zebrali się nauczyciele i uczniowie starszych klas. Wysłuchali oni fragmentów dramatu G. Zapolskiej pt. "Moralność pani Dulskiej" w interpretacji swoich koleżanek i kolegi (Julii Koniecznej, Izy Szymańskiej, Magdy Pawlak, Wiktorii Jezierskiej, Oli Skowron, Maurycego Wolnego), rodziców (p. Katarzyny Domańskiej, p. Anny Paszkowskiej) i nauczycieli (p. Edyty Bekulard, p. Doroty Celińskiej). Spotkanie prowadzili niezastąpieni Julia Dadasiewicz i Rafał Wierzchowski. Wszyscy czytający włożyli wiele serca w swoje role, dzięki czemu wypadli bardzo przekonująco. Nagrodą i wyrazem uznania były gromkie brawa publiczności.

Występ dostarczył nam wiele emocji i pokazał, że zawsze możemy liczyć na wsparcie rodziców naszych uczniów. Za tę gotowość i chęć do współpracy mimo licznych obowiązków składam serdeczne podziękowanie pani Katarzynie Domańskiej i pani Annie Paszkowskiej. Dzieci były z Pań dumne! :)

Fotorelacja z wydarzenia

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3