Get Adobe Flash player

Walentynki, czyli święto wszystkich zakochanych, zbliżają się wielkimi krokami. Zwykle nazywa się je "świętem zakochanych", jednak chyba bardziej adekwatną nazwą byłoby jednak "święto miłości lub przyjaźni". W walentynki możemy bowiem obdarować przecież nie tylko naszą sympatię, lecz także bliskiego przyjaciela lub członka rodziny. 

W naszej szkole przygotowania do tego święta ruszyły pełną parą. Poczta walentynkowa to żelazny punkt kalendarza imprez i tym razem nie mogło jej zabraknąć. Dzieci z kl. I-III przygotowywały po okiem nauczycieli walentynki i wrzuciły do „Poczty walentynkowej”. Bo któż nie chciałby dostać kartki z wyrazami sympatii od koleżanek i kolegów?

 

Dzień świętego Walentego

To dzień dobry dla każdego!

W tym dniu wszyscy to wyznają

Że chcą kochać i kochają!

Zapraszamy do galerii zdjęć.

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3