Get Adobe Flash player

Z prawdziwą przyjemnością ogłaszam wyniki Świątecznego Konkursu Literackiego "Moc Bożego Narodzenia", który odbył się w naszej szkole w grudniu. Wyzwanie podjęło niewielu uczniów, ale tym większa chwała należy się tej garstce śmiałków, którzy nie ulękli się narzuconego regulaminem konkursu minimum 350 słów ;)

Komisja konkursowa w składzie: p. Dorota Celińska i p. Ewa Kurowska zadecydowała, że w kat. IV-VI I miejsce zajmuje bezkonkurencyjny MAURYCY WOLNY  za opowiadanie pt. "Ósme piętro", II miejsce - MICHAŁ PASZKOWSKI za pracę pt. "Pomóc odnaleźć zagubioną magię Świąt!", III miejsce - JULIA KONIECZNA za opowiadanie pt. "Marzenie". Wyróżnienia otrzymują: WIKTORIA JEZIERSKA ("Zwierzęta przemawiają ludzkim głosem") oraz PAULINA KONIECZNA ("Świąteczne spotkanie").

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratuluję wrażliwości, empatii, umiejętności podpatrywania rzeczywistości i oczywiście lekkiego pióra :) Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów nastąpi po powrocie do szkoły. Przypominam również, że nasi literaci są o krok bliżej w rywalizacji o zaszczytny tytuł "Mistrza lekkiego pióra". Trzymam kciuki za następne Wasze sukcesy!

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3