Get Adobe Flash player

Niedziela , 6 grudnia 2020 r. będzie długo wspominana przez naszych młodych siatkarzy. Tego dnia został rozegrany XXIX Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki organizowany przez Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej w Lublinie. Do turnieju zgłosiły się zespoły z Lublina, Łukowa, Międzyrzeca Podlaskiego , Opola Lubelskiego oraz Aleksandrowa.

Turniej odbywał się w kategorii trójek siatkarskich chłopców rocznik 2009. Nasza szkoła przystąpiła do rozgrywek, wystawiając drużynę w składzie: Fronc Roland, Ognik Hubert, Paszkowski Michał, Wierzchowski Rafał, trener Marek Zabłocki.

Od samego początku turnieju zawodnicy prezentowali się bardzo dobrze i było widać, że mają chęć sięgnąć po najwyższe laury. W niczym nie ustępowali miejsca pozostałym drużynom. Swoim zaangażowaniem i umiejętnościami potwierdzili , że mogą walczyć jak „równy z równym” z większymi ośrodkami siatkarskimi. Bój o pierwsze miejsce w turnieju trwał aż do ostatniego meczu. Zwycięsko z tej bitwy wyszli nasi chłopcy, zajmując I miejsce. Udowodnili , że i u nas w Aleksandrowie można grać w siatkówkę na wysokim poziomie.

Jakby tego sukcesu było mało, zawodnikiem MVP, czyli najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Hubert Ognik.

Wielkie słowa uznania i wielkie brawa dla naszych zawodników.                                                               BRAWO !!! BRAWO !!! BRAWO !!! 

 

        

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3