Get Adobe Flash player

Od września br. w naszej szkole działa sekcja kickboxingu. Zajęcia są intensywne i wymagają dużego zaangażowania. Uczniowie chętnie przychodzą na treningi, z których wracają zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. Najwięcej radości sprawiają im ćwiczenia z elementami rywalizacji.

Motywacja do treningu jest duża, gdyż ćwiczą razem z Mikołajem i Alexem - medalistami Mistrzostw Polski, którzy są ich szkolnymi kolegami.

W tym roku w październiku, w Węgrowie, na Mistrzostwach Polski w Kickboxingu Mikołaj Prusinowski (klasa IV) i Alex Siekierzyński (klasa I) zdobyli brązowe medale. Obaj trenują od dwóch lat pod okiem trenera Zenona Pawlikowskiego. W zawodach tej rangi wystartowali pierwszy raz, dlatego ich medale cieszą jeszcze bardziej.

Już niedługo także inni zawodnicy trenujący w szkolnej sekcji kickboxingu będą mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w rywalizacji sportowej. Wszystkim naszym zawodnikom życzymy wytrwałości w treningu, zwycięstw i medali.

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3