Get Adobe Flash player

Zawieszenie zajęć

Szanowni Rodzice!

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki od poniedziałku 9 listopada br. do 29 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III. Tym samym, do 29 listopada br., przedłużamy zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII. Nauczyciele za pośrednictwem dziennika elektronicznego poinformują Was o sposobie prowadzenia zajęć zdalnych, monitorowaniu postępów uczniów, weryfikacji wiedzy i umiejętności uczniów.

Laptopy do zdalnego nauczania

W związku z przejściem naszej placówki na zdalne nauczanie istnieje możliwość wypożyczenia ze szkoły laptopa. W pierwszej kolejności laptopy będą użyczane uczniom z rodzin wielodzietnych, którzy nie mają sprzętu umożliwiającego realizację zajęć edukacyjnych z wykorzystaniem technik kształcenia na odległość.

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły.

 

Konsultacje dla uczniów z klasy VIII

W okresie zawieszenia zajęć stacjonarnych uczniowie klasy ósmej będą mieli możliwość wzięcia udziału w konsultacjach z przedmiotów egzaminacyjnych. Dodatkowe informacje zostaną przekazane przez wychowawcę na dzienniku elektronicznym.

 

Opieka w świetlicy szkolnej

Dla uczniów, których rodzice zaangażowani są bezpośrednio w walkę z pandemią COVID-19, Szkoła Podstawowa w Aleksandrowie może zapewnić opiekę świetlicową w dotychczasowym wymiarze czasowym, po wcześniejszym ustaleniu z sekretariatem szkoły.

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3