Get Adobe Flash player

5 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Święto to stanowi wspaniałą okazję do zabawy oraz pobudzenia dziecięcej kreatywności i fantazji. Uczniowie klasy III wraz z wychowawczynią, panią Renatą Zabłocką, postanowili przenieść się do magicznego świata i przywołać ulubione postacie z bajek i baśni.  I tak w klasie zagościli: Smok Wawelski, Pszczółka Maja, Kubuś Puchatek, Kot w Butach, Król Maciuś Pierwszy, Superman, policjant z Psiego Patrolu, Wróbelek Elemelek, Żabi Król. Po ciekawej i ekscytującej prezentacji uczniowie rozwiązywali zagadki, wzięli udział w bajkowym quizie i konkursie plastycznym. Najciekawsze przebrania oraz kreatywne działania uczniów zostały nagrodzone.

Niecodzienna lekcja była wyśmienitą okazją, by zanurzyć się w świat magicznych historii, przywołać ulubione przygody bohaterów i zainspirować do wspólnej zabawy w bajkowym wymiarze. Dostarczyła wszystkim uczestnikom niezapomnianych wrażeń.

Fotorelacja z wydarzenia

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3