Get Adobe Flash player

20 października uczniowie klas I-IV wzięli udział w szkolnym konkursie na Mistrza Pięknego Czytania. Podczas prezentacji można było usłyszeć fragmenty pięknych baśni i bajek oraz wierszyki dla najmłodszych.

Nasi czytelnicy wspaniale poradzili sobie również z powieścią C. S. Lewisa "Opowieści z Narnii", jak również z utworem "Sposób na Elfa" Marcina Pałasza.

Komisja w składzie: pani Ewa Kurowska, pani Aneta Baranowska i pan Damian Wyglądała jednogłośnie przyznała tytuł Mistrza Pięknego Czytania – Emilii Pawlak i Kindze Domańskiej z klasy IV. Drugie miejsce zajął Marcel Domański z klasy III, a trzecie Mikołaj Karwowski z klasy III. Na szczególne uznanie zasłużyła Aleksandra Panasz z klasy I, która swoją interpretacją tekstu urzekła jury i otrzymała wyróżnienie.

Uczniowie za udział w konkursie otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez inicjatorkę turnieju panią Ewę Kurowską. Ten wyjątkowy dzień pokazał uczestnikom konkursu, że zarówno czytanie w samotności, jak i w grupie, jest czynnością, którą warto pielęgnować.Wszystkim dziękujemy za czynny udział w rywalizacji konkursowej, a zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów. Czytajmy na zdrowie!!!

Fotorelacja z wydarzenia

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3