Get Adobe Flash player

29 września 2020 roku rozegrane zostały gminne zawody w mini piłce nożnej chłopców. Szkoła w Strzyżewie była gospodarzem tegorocznego turnieju i gościła drużyny z całej gminy Łuków. Jak co roku w tej kategorii wiekowej do zawodów zgłasza się najwięcej drużyn, a emocje sportowe sięgają zenitu.

Reprezentanci szkoły w składzie: Czubaszek Bartosz, Domański Hubert, Fronc Roland, Hut Paweł, Ognik Hubert, Ognik Kacper, Paszkowski Michał, Wędzony Dawid, Wierzchowski Rafał wywalczyli wysokie III miejsce. Aspiracje zawodników i trenera – p. Marka Zabłockiego - były większe, ale należy uznać wyższość innych reprezentacji. Zawodnicy włożyli dużo wysiłku i serca w grę, aby zająć miejsce na podium.

 

GRATULUJEMY WYNIKU !!! CZEKAMY NA KOLEJNE SUKCESY SPORTOWE !!!

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3