Get Adobe Flash player

Szanowni Rodzice!

 

Zgodnie z apelem Ministerstwa Edukacji Narodowej od 25 maja przywracamy zajęcia opiekuńczo – wychowawcze z możliwością prowadzenia zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I- III. W naszej szkole podstawa programowa będzie realizowana z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość oraz w formie stacjonarnej. Rodzice, którzy chcą, aby ich dzieci skorzystały z możliwości uczestnictwa w zajęciach, powinni o tym fakcie powiadomić dyrektora placówki. W tym celu należy wypełnić deklarację, a następnie przesłać na adres:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  lub złożyć wypełnioną deklaracje osobiście w sekretariacie szkoły do 20 maja 2020 r. do godziny 14.00. Wzór deklaracji rodziców oraz szczegółowe wytyczne MEN dostępe sa pod adesami podanymi poniżej.

 

  Wzór deklaracji rodziców - pdfico

   Wytyczne GIS, MZ i MEN dla szkół podstawowych – edukacja wczesnoszkolna pdfico

Renata Pawlikowska

Dyrektor Szkoły Podstawowej

w Aleksandrowie

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3