Get Adobe Flash player

Nie od dziś priorytetem w naszej szkole jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom. Dbają o to wszyscy pracownicy, ale także sami uczniowie.

Wyrazem tego jest udział kilkorga z nich  w konkursie plastycznym pt.„Miej wpływ na swoje bezpieczeństwo – Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa”, organizowanym przez Policję. Jego koordynatorem na terenie  szkoły została p. Edyta Łukasik.

Kinga Wardak (kl. V), Magdalena Pawlak (kl. V), Wiktoria Jezierska (kl. V), Hubert Ognik  (kl. IV), Rafał Wierzchowski (kl. IV) i Martyna Izdebska (kl. IV) wykazali się dużą pomysłowością, przygotowując swoje prace. Pokazali oni, w jaki sposób unikać zagrożeń i dbać o bezpieczeństwo w najbliższym otoczeniu.

Komisja konkursowa w składzie: p. Edyta Łukasik, p. Małgorzata Wereszczyńska oraz p. Dorota Celińska  wyróżniła prace 3 uczniów: Magdaleny Pawlak, Wiktorii Jezierskiej oraz Rafała Wierzchowskiego, natomiast projekt Magdy Pawlak został zakwalifikowany do kolejnego etapu.

Gratulujemy pomysłów wszystkim uczestnikom konkursu i trzymamy kciuki za naszą reprezentantkę.

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3