Get Adobe Flash player

29.01.2020 r. uczniowie klas 0 – III wzięli udział w spotkaniu z asp. Adrianem Gryczką - dzielnicowym Wydziału Prewencji KPP w Łukowie.

Zorganizowano je z inicjatywy pani dyrektor - Renaty Pawlikowskiej oraz szkolnego pedagoga - pani Edyty Łukasik w ramach działań profilaktycznych w zakresie bezpieczeństwa. Pan policjant przypomniał dzieciom podstawowe zasady obowiązujące w ruchu drogowym, omówił zasady bezpiecznego poruszania się po drogach przez pieszych i rowerzystów. Wskazał na skutki niewłaściwych zachowań, a także sposoby radzenia sobie na drodze w różnych sytuacjach. Dzielnicowy uświadomił dzieciom, jak ważne dla ich bezpieczeństwa jest kierowanie się zasadą ograniczonego zaufania wobec obcych.

Nasi uczniowie z uwagą wysłuchali cennych rad pracownika KPP w Łukowie. Chętnie włączali się do rozmowy, wykazując się szeroką wiedzą z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego. Na zakończenie wszystkie dzieci biorące udział w spotkaniu otrzymały pamiątkowe gadżety (znaczki odblaskowe) ufundowane przez panią dyrektor.
Fotorelacja z wydarzenia

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3