Get Adobe Flash player

W dniach 19 – 26.01.2020 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w obozie narciarskim zorganizowanym przez Klub Narciarski Krynka oraz UKS Alex.

Odbył się on w Zakopanem -  stolicy sportów zimowych i najbardziej znanym kurorcie w polskich górach. Zakopane przywitało nas wspaniałą pogodą, mogliśmy w pełni korzystać z tego wszystkiego, co oferują nam góry. Oprócz codziennej nauki jazdy na nartach pod okiem instruktorów narciarstwa – p. Wojciecha Sobolewskiego i p. Marka Zabłockiego aktywnie uczestniczyliśmy w innych zajęciach przygotowanych przez organizatorów. Po ciężkim dniu na stoku relaksowaliśmy się w aquaparku. Jeździliśmy na łyżwach, graliśmy w kręgle, uczestniczyliśmy w aerobiku prowadzonym przez p. Renatę Pawlikowską oraz w zabawach rekreacyjnych na sali gimnastycznej w Centralnym Ośrodku Sportowym. Program obozu był tak przygotowany, że czasu na nudę nie było. Ponadto nawiązaliśmy nowe znajomości i przyjaźnie. Wszyscy wróciliśmy zdrowsi, w pełni wypoczęci i zadowoleni, a co najważniejsze - potrafimy jeździć na nartach. Teraz już tylko czekamy na kolejny taki wyjazd.

Dziękujemy wszystkim!!! Do zobaczenia na stoku!!!

Fotorelacja z wydarzenia

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3