Get Adobe Flash player

Od poniedziałku w województwie lubelskim rozpoczną się ferie zimowe. W związku z tym z inicjatywy p. dyrektor odwiedziła nas dziś sierż. sztab. Justyna Lendzion - pracownik Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Łukowie.

Pani Justyna bardzo łatwo nawiązała kontakt z naszymi uczniami i w przystępny sposób przypomniała wszystkim podstawowe zasady bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów na drodze. Uświadomiła, jak ważne jest noszenie odblasków oraz posiadanie właściwego wyposażenia (oświetlenia!) roweru. Zwróciła też uwagę na plagę naszych czasów - smartfony, które niemal całkowicie pochłaniają uczestników ruchu drogowego zarówno tych młodszych, jak i starszych. Nasi uczniowie chętnie dyskutowali z panią policjantką, a ci młodsi - z wypiekami na twarzach - obserwowali elementy wyposażenia pracownika policji.

Mamy nadzieję, że dzieci i młodzież wezmą sobie do serca treści przekazane przez panią sierżant, bo ich bezpieczeństwo - w szkole i poza nią -  jest dla nas najważniejsze.

Serdecznie dziękujemy p. sierż. sztab. Justynie Lendzion za wizytę w naszej szkole.

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3