Get Adobe Flash player

Działania profilaktyczno - wychowawcze realizowane w naszej szkole skierowane są nie tylko do uczniów, ale także do ich rodziców. W związku z tym 9 stycznia br. odbyła się prelekcja z p. Beatą Baran - pracownikiem Państwowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Łukowie.
Tematem spotkania były zagrożenia związane ze stosowaniem e-papierosów. Pani Beata poinformowała rodziców o szkodliwości działania e-papierosów. Podkreśliła, że ich skład jest niebezpieczny dla zdrowia i życia, a więc stwarza realne zagrożenie szczególnie dla ludzi młodych, wśród których stały się modne.

Prelekcja pani Beaty była doskonałą okazją dla rodziców do refleksji nad postępowaniem dzieci. Mamy nadzieję, że wzbudzi ona czujność, uwrażliwi na bardzo ważny problem oraz ułatwi proces wychowawczy wielu rodzicom.

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3