Get Adobe Flash player

Aby skrócić niecierpliwe oczekiwanie na święta, uczniowie kl. IV-VII wybrali się na wycieczkę do stolicy. Pod czujnym okiem opiekunów: p. M.Wereszczyńskiej, p. D. Celińskiej i p. M. Borkowskiego młodzież ruszyła skoro świt po raz kolejny zdobywać Warszawę. Najbardziej oczekiwaną atrakcją był paintball laserowy oraz escape room, dlatego stały  się one pierwszym punktem naszej wycieczki. Kiedy żądza przygód została zaspokojona, udaliśmy się do kina na film pt. "Ratujmy Florę". Kuszące zapachy dobiegające z pobliskiego McDonalda spowodowały, że zrobiliśmy sobie przerwę na posiłek i mini shopping w CH Best Mall Sadyba. I można by pomyśleć, że to koniec przygody... nic bardziej mylnego! Pełni sił ruszyliśmy na dynamiczny spacer po  Starym Mieście. Dzieciaki żądne rozwiązania zagadek przygotowanych przez naszego przewodnika - p. Artura, dosłownie galopowały ulicami Warszawy, aby tylko odnaleźć wskazane na mapie miejsce. Na szczęście doskonała kondycja opiekunów pozwoliła im nadążyć za swoimi pociechami ;), które chwilę później szalały na lodowisku.

I tak nasza wyprawa dobiegła końca. Atrakcji sporo (także tych nieprzewidzianych), emocji jeszcze więcej! Takie wyjazdy lubimy najbardziej!

Fotorelacja z wydarzenia

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3