Get Adobe Flash player

14 grudnia 2019 r. odbyły się gminne zawody w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. Bezkonkurencyjne okazały się nasze zawodniczki. Drużyna w składzie: Hut Katarzyna, Krasuska Katarzyna, Piotrowska Aleksandra, Piotrowska Maja, Romanowska Andżelika, Wędzona Wiktoria, Wierzchowska Natalia wygrała wszystkie swoje mecze, zajmując I miejsce. Dziewczęta wywalczyły tym samym awans na zawody powiatowe, podczas których będą reprezentowały naszą gminę.Drużyna chłopców w składzie: Czeszejko Konrad, Matysiak Adrian, Miedziński Łukasz, Salak Mateusz, Wajszczuk Patryk, Wierzejski Łukasz, Zborowski Krzysztof po bardzo udanych meczach grupowych awansowała do fazy półfinałów. Tutaj jednak chłopcy musieli uznać wyższość swoich przeciwników i zadowolić się IV miejscem.

Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom dziękujemy za wysiłek, jaki włożyli w przygotowania do zawodów. Naszym dziewczętom gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki podczas zawodów powiatowych. BRAWO!!! BRAWO!!! BRAWO!!!

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3