Get Adobe Flash player

   Pamiętamy, dziękujemy, przepraszamy”Pod tym hasłem w naszej szkole odbyła się 13 października 2011 roku uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, którą przygotowali uczniowie pod kierunkiem p. Małgorzaty Wereszczyńskiej, p. Ewy Kurowskiej, p. Katarzyny Wąsiewicz. Jak co roku zaproszeni zostali nauczyciele, którzy przez wiele lat pracowali w naszej szkole.

Z okazji owego święta pani dyrektor Danuta Matyka podziękowała wszystkim nauczycielom, pracownikom, rodzicom i najmłodszym wychowankom za współpracę i zaangażowanie w rozwój naszej placówki. Podkreśliła, że nie byłoby sukcesów bez wsparcia i zrozumienia dla każdej, choćby najmniejszej inicjatywy podjętej z myślą o najmłodszych członkach naszej społeczności.

 Z podziękowaniami wystąpili również przedstawiciele  Samorządu Uczniowskiego, którzy na ręce  wszystkich nauczycieli oraz pracowników szkoły złożyli symboliczne upominki oraz kwiaty.

 

 

 

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3